Чаплін в горах, або балада про золотошукачів

0
384
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

Безліч людей доведених злиднями до відчаю, вирішують відправиться в гори Аляски на пошуки золота. Серед них багато авантюристів і бандитів, але є і хороші люди. А так само і «маленький бродяжка», який вирішив як і багато за часів Золотої Лихоманки, спробувати щастя в засніжених горах…

Що й казати, Чарльз Спенсер Чаплін був геніальним режисером. Його фільми пережили свого «німого» творця на кілька десятиліть, і до цих пір викликають інтерес у нового покоління кіноманів, які виросли на сучасних Голлівудських блокбастерах, доверху набитих комп’ютерними ефектами.

В новом 2015 году выйдет много кинофильмов. Багато фильмов будет в отличном качестве. Новые торрент фильмы скачать бесплатно 2015. На торренте всегда есть раздача на фильмы. Также можно скачать кинокартины более ранних годов.

Звичайно, свого часу стрічки Чапліна теж були свого роду блокбастерами, і мали феноменальний успіх у публіки в усьому світі, стаючи супер-хітами. Але не всі з них нині можна назвати великими, і цікавими сьогоднішнім глядачам.