Компютер раптом несподівано розгубився

0
354
Facebook
Twitter
Pinterest
WhatsApp

Фільм «Mуха» розповідає нам про геніального вченого, який винайшов те, що могло б змінити світ. Через непереносимості заколисування у всіх видах транспорту, він винайшов альтернативний спосіб переміщення в просторі. Отже, мова піде про телепортації, вірніше про її наслідки, оскільки все пішло не зовсім, так як хотілося.

У перший раз фільм справляє належний ефект, навіть зараз. Сцена з встрибування через скло змушує здригатися навіть перевірених глядачів. Може бути, дане кіно не для частих переглядів, але все одно є в ньому щось таке, що притягує і відштовхує одночасно.

Ознакомьтесь с обзором посвященном автомобилю Фольксваген Гольф. Описаны все поколения и модификация машины Volkswagen «Golf» auto.ironhorse.ru с фотографиями. В авто Фольксваген Гольф рассмотрена ходовая и ее эксплуатационные качества.

Затягує атмосфера з переходом наукової фантастики в легкий ужастик: наукова лабораторія на відшибі в безлюдному районі, всього три дійові особи, приголомшливий грим головного героя, несподівані закономірні повороти сюжету, змушують безвідривно дивитися і чекати розв’язки, супутній звуковий супровід особливо пронизливий ближче до фіналу. Кінцівка швидка і трагічна з натяком на продовження.